Noutăți|

Bine ați venit pe site-ul Primăriei Vulturu

Vă mulțumesc pentru că ați ales să utilizați și acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria Comunei Vulturu este mai aproape de cetățenii și oaspeții săi.

Sper să găsiți acest site funcțional, informativ și mai presus de toate, util. Creșterea continuă a numărului său de utilizatori ne arată că suntem și aici, pe calea cea bună, întărind totodată ca dovadă de necontestat faptul că la Vulturu există o administrație publică locală deschisă și transparentă.

Mulțumesc locuitorilor Comunei Vulturu pentru interesul pe care îl manifestă față de toate evenimentele, noutățile și activitățile de interes  public. În această direcție doresc să susțin implicarea nemijlocită a acestora pentru ca Vulturu  să continue să se dezvolte, păstrând totodată tradiția și valorile.

Celor care nu ne cunosc istoria și pe noi, îi invit pentru a ne cunoaște la noi acasă.

În Primăria Vulturu suntem o echipă de oameni tineri și dornici de performanță care vrea și poate să le ofere locuitorilor comunei bucuria de a trăi într-o localitate ce se transformă de la zi la zi.

Celor care vizitați comuna prin intermediul acestui site, vă adresez salutul meu și al întregii echipe.

Cu cele mai alese gânduri,

PRIMAR – Eugen Marius Berbec