Noutăți|

Bine aţi venit pe site-ul Primăriei Vulturu

Vă mulţumesc pentru că aţi ales să utilizaţi şi acest canal de comunicare, o modalitate prin care Primăria Comunei Vulturu este mai aproape de cetăţenii şi oaspeţii săi.

Sper să găsiţi acest site funcţional, informativ şi mai presus de toate, util. Creşterea continuă a numărului său de utilizatori ne arată că suntem şi aici, pe calea cea bună, întărind totodată ca dovadă de necontestat faptul că la Vulturu există o administraţie publică locală deschisă şi transparentă.

Mulţumesc locuitorilor Comunei Vulturu pentru interesul pe care îl manifestă faţă de toate evenimentele, noutăţile şi activităţile de interes  public. În această direcţie doresc să susţin implicarea nemijlocită a acestora pentru ca Vulturu  să continue să se dezvolte, păstrând totodată tradiţia şi valorile.

Celor care nu ne cunosc istoria și pe noi, îi invit pentru a ne cunoaște la noi acasă.

În Primăria Vulturu suntem o echipă de oameni tineri şi dornici de performanţă care vrea şi poate să le ofere locuitorilor comunei bucuria de a trăi într-un localitate ce se transformă de la zi la zi.

Celor care vizitați comuna prin intermediul acestui site, vă adresez salutul meu și al intregii echipe.

Cu cele mai alese gânduri,

PRIMAR – Eugen Marius Berbec